ZALOŽENÍ OFFSHORE BANKY

V offshore bankingu se pohybujeme již od roku 1990. Naší hlavní předností je fakt, že pro Vás nejen založíme offshore účty, bohaté zkušenosti také se zakládáním offshore bank ve všech oblíbených daňových rájích.

Co obnáší založení offshore banky?

O možnosti zakládání offshore bank – offshore společností s bankovní licencí panuje celá řada mýtů. V dnešní době bohužel není založení offshore banky tak jednoduché, ovšem stále není nemožné.

Jurisdikce pro založení offshore banky

Jurisdikce s možností zakládání offshore společností s bankovními licencemi můžeme rozdělit do dvou skupin, na velká offshore finanční centra a menší offshore státy usilující o expanzi. Velká offshore finanční centra jako např. Bahamy, Kajmanské ostrovy, Gibraltar, Gurnsey, Jersey atd. v současnosti povolují zakládání offshore společností s bankovní licencí výhradně bankovním subjektům licencovaným v zemích OECD. Je tak velmi pravděpodobné, že by toto povolení např. k založení dceřinné společnosti v těchto státech nezískaly ani oficiální zavedené české banky.

Druhá skupina, tedy menší offshore státy usilující o expanzi však takto striktní podmínky pro zakládání offshore bank nemají a poskytují tak řadu možností pro výběr. Jedná se o tyto jurisdikce: Dominica, St. Vincent, Grenada, Nauru, Seychely, St. Lucie, Palau, Vanuatu a další.

Podrobné informace o možnostech založení offshore banky pro Vaše účely v konkrétních jurisdikcích menších offshore státůVám rádi poskytneme osobně. Neváhejte a kontaktujte nás.

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme