Bankovní účet v zahraničí

Bez bankovního účtu se dnes neobejde žádná obchodní společnost. Bankovní účet v zahraničí (offshore účet) je nejlepším řešením pro Vaši ochranu a ochranu Vašeho majetku. Zakládání bankovních účtů v zahraničí a offshore bank se věnujeme již od roku 1990. Velmi rádi proto využijeme své zkušenosti a pomůžeme vybrat nejvhodnější jurisdikci a založíme Vám bankovní účet v zahraničí.

Potřebujete poradit, kde a jak účet v zahraničí založit, nebo máte naopak jasno? Kontaktujte nás.

Offshore bankovní účty mohou být vedeny kromě USD a EUR také v následujících měnách: GBP, CHF, JPY, CNY, AUD, CAD, CZK.

Bankovní účet v zahraničí je možné založit pro soukromé i pro firemní účely

Větší výhody, především v oblasti soukromí, přináší firemní offshore bankovní účet v zahraničí. Jaké tedy vlastně jsou všechny výhody offshore účtu? Proč se vyplatí pořídit si offshore bankovní účet v zahraničí?

Výhody offshore účtu

  • Žádné nebo nízké zdanění úroků
  • Diskrétnost a maximální ochrana osobních údajů
  • Vyšší výnosy z úroků
  • Zabezpečené online bankovnictví

Chcete založit svůj vlastní offshore účet v zahraničí? Kontaktujte nás.

Bankovní účet v zahraničí

Offshore bankovní účet v zahraničí pro Vás založíme na základě Vašich konkrétních potřeb v některém z daňových rájů – v nejvhodnější jurisdikci. Bankovní účet v zahraničí Vám zaručí rychlý přístup k Vašim financím, ale zároveň chrání kapitál před změnami v daňovém systému státu Vašeho bydliště. Offshore účty se většinou otevírají za účelem diskrétního uložení peněz. Offshore účet pro Vás založíme, jeho následné používání tak pro Vás bude opravdu snadné.

Bankovní účty v zahraničí

Máme zkušenosti s bankami v následujících zemích: Andorra, Bahamy, Belize, Bermuda, Francie, Gibraltar, Isle of Man, Lucembursko, Jersey, Kostarika, Kypr, Lotyšsko, Malta, Mauritius, Monako, Rakousko, Španělsko, Švýcarsko, Sv. Vincent, Velká Británie a USA.

Podrobné informace o založení offshore účtu v jednotlivých bankách Vám rádi poskytneme osobně. Podmínky se mohou časem měnit. Informace, které od nás dostanete, budou proto vždy aktuální. Kontaktujte nás.

Pokud nechcete využívat služby třetích stran, přesto chcete využívat výhod offshore bankingu, seznamte se s možností založení vlastní offshore banky v zahraničí.

 

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme