Offshore anonymní účet

Offshore anonymní bankovní účet patří mezi tří základní body, které tvoří tzv. trojúhelník offshore podnikání. Každá offshore společnost, jejíž činnost je především ekonomického charakteru, potřebuje ke své existenci offshore účet. Takový účet tvoří nedílnou součást společnosti, neboť bez účtu offshore společnost není schopna vykonávat jakoukoliv aktivitu. Přesně pro tyto služby existují tzv. offshore banky. Jedná se o takové instituce, jejichž specializací jsou bankovní služby určené pro osoby, které nejsou příslušníky státu, ve kterém banka působí. Takové banky Vám poskytnou offshore anonymní bankovní účet, který má spousty výhod a možností.

Vyšší úroveň bankovního tajemství, soukromí vlastníka offshore účtu, peníze na bezpečném místě z dosahu případných zásahů ze strany státní správy, snadná a přehledná obsluha v on-line režimu, to vše je pouze část toho, co může offshore anonymní účet v bance nabídnout. Účet nabízí široký výběr měn. Můžeme Vám nabídnout celkem 21 IBANových účtů, které pro Vás dokážeme založit. Další příjemnou výhodou je, že založení a otevření účtu nevyžaduje Vaši fyzickou přítomnost. Veškerý postup banky je stavěn na apostilované, popřípadě notářsky ověřené dokumentaci a správné komunikaci.  

Offshore anonymní účty v bance nejsou určené jen pro offshorové společnosti. Banky nabízejí otevření účtu také fyzickým osobám. Jedná se především o vysokou a profesionální ochranu informací, majetku a anonymity majitele účtu. Je to jeden z hlavních důvodů, proč tak často mají klienti i tento typ bankovního účtu. U obou druhů účtů, tedy korporátního a osobního se počítá s možností využívání debetní karty. Po celou dobu využívání offshore anonymního účtu jsem tu pro Vás. Vždy Vám rádi poradíme – ať se to týká internetovébo on-line bankovnictví či založení dalšího účtu až po podporu při nenadálých problémech spojených s účtem.

Kontaktujte nás a my Vám poradíme a zařídíme ten správný offshore anonymní účet v bance. Máte další dotazy týkající se offshorových bankovních účtů a odpověď jste na těchto stránkách nenašli? Kontaktujte nás a my Vám na dotazy rádo odpovíme.

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme