Offshore anonymní platební karta

Offshore anonymní platební karta je další z jednou mnoha výhod offshore podnikání. Tento druh platebních karet se dá získat jak pro fyzické osoby, tak i pro právnické osoby – tedy pro společnosti.

Zpravidla jsou to offshorové anonymní účty, které mohou ve své široké nabídce poskytnout i platební karty. Karty jsou typu MasterCard, tudíž jejich uplatnění se nabízí v drtivé většině obchodů. Zacházení s offshore anonymní platební kartou není nějak zvlášť rozdílné od klasických debetních karet.

Stejně tak ovládání celého bankovního offshore účtu je velice jednoduché, přehledné a rychlé. Správa účtů funguje spolehlivě v internetovém bankovnictví, které všichni dobře známe. Celkově je offshore účet velice dobrým a spolehlivým pomocníkem. Zajišťuje maximální možnou ochranu citlivých osobních informací a majetku. Není výjimkou i soukromí osoby, která účet vlastní. Peníze uložené na offshore účtě, které jsou korigovány skrze internetové bankovnictví a offshore anonymní platební kartu, jsou uložené na opravdu bezpečných místech. Jsou chráněny před případnými zásahy exekutorů a dále také před úřady, které mohou provádět různé zásahy na majetek a finance. I přes vysokou bezpečnost uložených peněz není třeba mít zvlášť finanční prostředky při ruce. Peníze z offshorových účtů jsou Vám stále k dispozici. Nejste ani omezování vzdáleností mezi Vámi a offshorovou bankou, u které jsou finanční prostředky uloženy. Celá jejich obsluha probíhá skrze internetové bankovnictví či telebanking. Vaše příkazy jsou rychle přijímány a okamžitě vyřizovány k Vaší potřebě a spokojenosti.

Plná podpora s Banka Offshore

Po založení účtu Vám nadále jsme vaší podporou. Nebudete si jistí, svým počínáním v internetovém bankovnictví nebo budete potřebovat doplňující informace k bance a k používání Vašeho účtu? Naše zkušenosti a kontakty s offshorovými bankami nám nabízí možnost poskytnout Vám nejrychlejší a nejspolehlivější informace a rady.

Offshorové účty jsou nezbytnou součástí offshore společností. Společnosti bez bankovního účtu nemohou vykonávat svoji hlavní činnost, pro kterou byly založeny. Fyzické osoby pak tyto účty využívají pro jejich výhody, které jsou popsány výše. Navíc s anonymní offshore platební kartou je využívání takového účtu na stejné úrovni jako využívání klasického bankovního účtu.

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme