Britské Panenské ostrovy připraveny stát se světovým finančním centrem

John Duncan, guvernér Britských Panenských ostrovů (Velkou Británií dosazený reprezentant ostrovů), prohlásil, že tento ostrovní stát je připraven mít, co do finančních služeb, jednu z nejlepších jurisdikcí na světě. Duncan řekl, že je to výsledek kroků, které ve vztahu k mezinárodním regulačním opatřením, vedení teritorií podniklo.

„Jako někdo, kdo strávil velkou část své předchozí profese jako vyjednavač, musím smeknout před způsoby, jakými se premiér a jeho tým, podporováni různými místními institucemi, zvláště pak Financial Services Commission (To je nějaký jejich orgán dohledu, nechci to úplně srovnávat s centrální bankou, ale zřejmě něco na ten způsob – to asi není nutné překládat, že?), s těmito výzvami vyrovnali.

Jejich uvážlivý, zároveň však vytrvalý postoj a ochota se konstruktivně zapojit, nás dostaly na místo, kdy se Panenské ostrovy stanou ke konci roku jednou z nejlépe upravených jurisdikcí světa.

Na místo, kde společnosti podílející se na vývoji světové ekonomiky mohou pokračovat to manage the risks of foreign direct investment, kde je chráněno právo jednotlivce na soukromí, ale kde je také možnost se efektivně vyrovnat s praním špinavých peněz a s kriminální aktivitou jako takovou.

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme