Agentura Jersey Finance cílí na Čínu

Agentura Jersey Finance jmenovala nového ředitele pro rozvoj obchodních aktivit v rámci poskytování finančních služeb na Dálném východě.

Kancelář se sídlem v Hongkongu bude nad rámec dosavadní činnosti zodpovědná za rozšíření aktivit Jersey v širším regionu, dále bude vyhledávat další příležitosti pro společnosti podnikající ve finančních službách a budování vztahů mezi Hongkongem a širší Čínou. Novým ředitelem je An Kelles, který funkci přebírá od svého předchůdce, kterým byl Yumei Zhang.

Agentura Jersey Finance je propagační agentura finančních služeb Jersey, zřídila svou kancelář v Hongkongu v roce 2009, a v roce 2014 otevřela další pobočku v Šanghaji.

Náměstek Jersey Finance, Richard Corrigan, uvedl: „Tento region Širší Číny vnímáme jako oblast růstu a příležitostí pro budoucí vyhlídky na finanční sektoru Jersey a stále rozšiřujeme náš sortiment reklamních a obchodních aktivit rozvoje s cílem vybudovat pověst Jersey, jakožto vysoce kvalitní jurisdikce v regionu, například prostřednictvím našich aktivit v Asii.

Parker & Hill

Kontaktujte & navštivte nás

Tetragrammaton a.s.

Zastoupení pro ČR & SR
Žitná 562/10
Praha 2 – Nové Město, 120 00

  +420 777 025 554

office@parkerhill.cz

IČO: 026 57 023

společnost zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze,
odd. B., vložka 19630

Parker & Hill Inc.

160 Greentree Drive
Suite 101
City of Dover
County of kent, 19904,
Delaware, USA

Parker & Hill

Spolehlivě & rádi Vám pomůžeme